Service Hotline
+8618821728562
Про нас
Головна > Про нас

Про нас

SHANXI SHEW-E STEEL PIPE Co., Ltd   

SHEW-E STEEL PIPE є професійною компанією, що займається виробництвом, продажем і експортом відточена труби , прецизійні сталеві труби та труби з легованої сталі відповідно до стандартів ASTM A106, ASTM A335 , ASTM A 53, EN10305 та ін.

Наш міжнародний бізнес заснований у 2008 році, у нас було 15 років продажу в Китаї до цього. Під час внутрішнього розвитку нашого бізнесу ми створили зрілу та надійну ланцюжок поставок. Для наших клієнтів, щоб забезпечити професійні, якісні послуги.

У 2008 році ми почали вивчати закордонні ринки. Опираючись на багаторічний досвід роботи в бізнесі, ми гарантуємо якість продукції від джерела, ефективну систему доставки, що відповідає вимогам часу, і активно спілкуємось із клієнтами, щоб вирішити проблеми клієнтів та задовольняти потреби клієнтів.

Протягом останніх 9 років ми обслуговуємо клієнтів у 18 країнах, де містяться Аргентина, Камбоджа, Чехія, Індія, Індонезія, Мексика, Марокко, Пакистан, Саудівська Аравія, Іспанія, Таїланд, Україна, В'єтнам тощо.

Наш професійний відділ з продажу та технічна підтримка може надавати від котирування, перевірки товару, транспортування, оплати, митної декларації та серії проблемних рішень, може вирішити всю проблему для вас.  

Ми наполягаємо на принципах чесності, першочергового принципу якості, щоб розглядати кожного клієнта, і в остаточному підсумку досягти безпрограшної ситуації.Чому нас вибирають?


Короткий відгук

Коли ми отримаємо ціну, наш відділ продажів зв'яжеться з вами в найкоротший термін.

Вартість послуг додавання

Наша фабрична пропозиція додає додаткові послуги, такі як вибухові роботи, прецизійне різання труб, різання та різання, виготовлення користувальницьких труб, трубопровідне різання, прокладка труб, покриття та неруйнівний контроль.

Технічна підтримка

Наші інженери та металурги - експерти з питань корозії, корозійного розтріскування та теплопровідності. Вони можуть допомогти вам вибрати найкращий матеріал для вашої заявки за мінімальною ціною.

 

Ласкаво просимо на адресу електронної пошти: info@shew-esteelpipe.com


Розслідування
Send
Зв'яжіться з нами
Адреса: Сан-Цяо, Фен-Східне Нове місто, Нью-Вест Хем Сіань Сіань, провінція Шеннсі.
Телефон: +8618821728562
Факс:
Електронна пошта: info@shew-esteelpipe.com
Copyright © Shannxi Shew-E Steel Pipe Co., Ltd Всі права захищені. Друга ланцюг з ковкого чавуну з фітингами для труб | Гіпсокартона